Kontakt

Hettich Labinstrument AB

Wenngarns företagscenter
193 91 Sigtuna

Telefon: 08 – 752 00 30
info@hettichlabinstrument.se

Våra avdelningar

Instrument / Blodprovtagningsartiklar
Therese Enström VD
+46(0)734 40 11 65
therese@hettichlabinstrument.se

Katarina Alkelin
08-408 095 82
katarina@hettichlabinstrument.se

Jon Starborg
+46 72 219 02 61
jon@hettichlabinstrument.se

Ekonomi
Caroline Jansson
08-408 095 83
caroline@hettichlabinstrument.se

Har du en offertförfrågan eller bara en förfrågan?

Fyll i formuläret med hur vi kan hjälpa dig, så återkommer vi så fort vi kan.

Consent*

Teknisk service

Stockholm

Robert Hillar
08-408 095 84
robert.h@hettichlabinstrument.se

Alexander Norman
0734 000 199
alexander@hettichlabinstrument.se

Stefan Norén
0708 700 588
stefan@hettichlabinstrument.se