Kontakt

Hettich Labinstrument AB

Wenngarns företagscenter
193 91 Sigtuna

Telefon: 08 – 752 00 30
info@hettichlabinstrument.se

Våra avdelningar

Instrument/Blodprovtagningsartiklar
Therese Enström VD
+46 (0)73 440 11 65
therese@hettichlabinstrument.se

Vakant
+46 (0)8 408 095 82
katarina@hettichlabinstrument.se

Instrument
Robert Hillar
+46 (0)8 408 095 84
robert.h@hettichlabinstrument.se

Hettich Healthcare

Jon Starborg
+46 (0)72 219 02 61
jon@hettichhealthcare.se

Ekonomi
Caroline Jansson
+46 (0)8 408 095 83
caroline@hettichlabinstrument.se

Har du en offertförfrågan eller bara en förfrågan?

Fyll i formuläret med hur vi kan hjälpa dig, så återkommer vi så fort vi kan.

*” anger obligatoriska fält

Consent*

Teknisk service

Robert Hillar
+46 (0)8 408 095 84
robert.h@hettichlabinstrument.se

Alexander Norman
+46 (0)73 400 01 99
alexander@hettichlabinstrument.se

Stefan Norén
+46 (0)70 870 05 88
stefan@hettichlabinstrument.se